Mail: info@umvs.rv.uaСпівробітникам Google заборонили використовувати Windows

13:57, червня 01, 2010

ADV.IF.UA - співробітникам Google заборонили використовувати Windows

Google переходить з операційних систем Microsoft на безпечніші програмні платформи. Керівництво пошукової корпорації настійно радить своїм співробітникам відмовитися від використання Windows на робочих комп'ютерах

Корпорація Google, відома своєю толерантністю до різних апаратних і програмних платформ, заборонила своїм співробітникам використовувати на робочих комп'ютерах операційні системи сімейства Microsoft Windows.

Як повідомляє Financial Times, посилаючись на слова декількох представників Google, уперше подібні директиви стали поширюватися в офісах корпорації в січні цього роки після знаменитих хакерських атак, що поставили під сумнів захищеність інфраструктури пошукового гіганта.

Тепер з міркувань безпеки в Google майже повністю відмовилися від Windows. За словами співробітників корпорації, якщо в січні фахівцям, прийнятим на роботу в офіс Google, дозволяли використовувати ОС від Microsoft тільки на ноутбуках (але не на робочих станціях), то сьогодні новачкам пропонують на вибір або ПК з операційною системою від Apple, або машини під управлінням Linux. Трудящим, які через які-небудь причини не можуть обійтися без Windows, доведеться отримувати відповідний дозвіл тільки у начальників відділів.

Втім, подібні радикальні заходи не особливо турбують співробітників корпорації. Навпаки, після того, як з'ясувалося, що в системах безпеки Google серйозні уразливості, IT -спеціалісти самі з ентузіазмом стали переходити на захищеніші платформи.

Втім, є і інша причина відмови від Windows. За інформацією FT, зараз в Google активно готуються до впровадження своєї власної операційної системи Chrome OS, представленої в листопаді 2009 року. 'Хмарна" програмна платформа, за задумом своїх творців, повинна прийти на зміну популярним продуктам від Microsoft.

'Атаки в Китаї тільки прискорили цей процес, — заявив робітник Google. — Від керівництва вже давно поступала директива, згідно якої ми повинні були переходити на Chrome".

infox.ru