Mail: info@umvs.rv.uaСТБ запускає два нових проекти талант-шоу

18:45, квітня 08, 2010

У квітні в ефірі українського телеканалу СТБ стартують два нові проекти: 10 квітня — Х-фактор. Країна чекає, а 16 квітня — ток-шоу, яке розповідає про події проекту Україна має талант! -2.

Програма Х-фактор. Країна чекає транслюватиметься щосуботи о 10:30 (повтор о 16:45). Вона познайомить глядачів з форматом цього популярного у багатьох країнах світу шоу, його переможцями, розповість про хід кастингів в регіонах України та шляхи вже відомих співаків, тобто відкриє завісу, чого глядачеві варто очікувати восени від третього талант-шоу на телеканалі СТБ — Х- фактор, повідомляє прес-служба СТБ.

У студії в Києві працюватиме Дмитро Танкович (ведучий шоу Танцюють всі!), до якого будуть приходити судді проекту і зірки, відкриті телеканалом СТБ. Вони в режимі телемосту будуть знайомитися з учасниками кастингів в регіонах і оцінювати їх рівень. З прямими включеннями з головних площ великих міст України, у яких проходять зйомки кастингів, буде виходити Ігор Кондратюк, суддя шоу Х-фактор. Він поділиться деталями, що відбувається: як проходить знімальний процес, які учасники приходять на кастинги.

Відзначається, що в першому випуску Країна чекає буде заявлений і прийде в студію перший суддя шоу. Хронометраж програми складає 30 хвилин.

Ток-шоу Другий шанс, присвячене подіям Україна має талант! -2, буде виходити щоп’ятниці о 23:00, відразу після прямих ефірів проекту. Ведучі — Дмитро Танкович та Євген Сморигін. Перша частина ток-шоу розповість про закулісне життя учасників. Друга — альтернативне голосування.

У прес-службі СТБ відзначили, що пост-шоу дасть можливість конкурсантам, які не потрапили до 50-ти півфіналістів, але які найбільше сподобалися глядачам, продемонструвати свій талант вдруге.

Щоп’ятниці з трьох учасників шляхом глядацького голосування буде вибиратися один, який зможе виступити з повноцінним номером на гала-концерті. У підсумку на гала-концерті виступить 5 додаткових учасників. Хронометраж ток-шоу — 45 хвилин.

Крім того, 16 квітня відбудеться перший прямий ефір талант-шоу Україна має талант! -2, де виступить перша десятка півфіналістів. А старт вокального шоу Х-фактор в ефірі СТБ запланований на осінь 2010 року. Ведуча двох проектів — Оксана Марченко.

Нагадаємо, що талант-шоу користуються великою популярністю в Україні. За даними журналу Корреспондент, шоу талантів на українському ТБ досягли популярності рекордсменів — політичних ток-шоу та футболу.

__________________________________________________________________________________

СТБ — загальнонаціональний телевізійний канал. Заснований у 1997 році. З 2004 року керівником каналу є Володимир Бородянський. Технічне покриття — 98,3% території України (міста 50 тис +). Середньодобова частка каналу за аудиторією 18 + у містах з населенням 50 тис + у I кварталі 2010 р. склала 8,81%, рейтинг — 1,52%; за аудиторією 14-49 у містах з населенням 50 тис + частка — 9,38 %, рейтинг — 1,33%, згідно з даними GFK Ukraine.

Телеканал СТБ разом з ICTV, Новий канал, М1 і QTV входить до групи StarLight Media.

Джерело: korrespondent.net