Mail: info@umvs.rv.uaТайгер Вудс повернувся в рекламу

17:16, квітня 08, 2010

Гольфист Тайгер Вудс (Tiger Woods) продовжив участь в рекламній кампанії Nike і знявся у відеоролику спортивного бренду. Ролик був показаний 7 квітня на телебаченні США, повідомляється на сайті The Wall Street Journal.

У чорно-білому відео американський гольфист дивиться в камеру, а за кадром звучить голос його батька Эрла Вудса (Earl Woods), померлого в 2006 році. Фрази узяті із старих інтерв'ю Вудса-старшого. Батько запитує сина, про що він думав, які його почуття зараз і чи навчився він чому-небудь.

Реклама Nike має безпосереднє відношення до скандалу, в епіцентрі якого виявилося особисте життя Тайгера Вудса. Нагадаємо, що в грудні 2009 року гольфист потрапив в аварію недалеко від будинку, її причиною пізніше назвали сімейну сварку. Тоді в пресі з'явилися перші припущення про розлад між Вудсом і його дружиною, шведською моделлю Элин Нордегрен (Elin Nordegren). Після цього відразу декілька жінок призналися в сексуальних зв'язках з одруженим гольфистом.

19 лютого 2010 року Вудс виступив з першою публічною заявою, в якій вибачився перед дружиною, друзями і діловими партнерами. Вудс пройшов курс лікування від сексуальної залежності в реабілітаційній клініці.

Після скандалу багато рекламних роликів з гольфистом зникли з екранів американського телебачення. Деякі рекламодавці розірвали з Вудсом контракти, наприклад, консалтингова компанія Accenture PLC, що співробітничала із спортсменом шість років.

Поява реклами із спортсменом приурочена до турніру Augusta Masters, що почався 5 квітня. Представники Nike заявили, що підтримують Тайгера Вудса і його сім'ю в цей нелегкий для них період. Сам Вудс не давав яких-небудь коментарів з приводу нової реклами.

Тайгер Вудс став обличчям бренду Nike в 1997 році. За умовами контракту, гольфист зобов'язаний носити одяг, взуття або аксесуари з символікою Nike.

Джерело: lenta.ru