Mail: info@umvs.rv.uaToyota поверне довіру клієнтів за 20 мільйонів євро

08:20, травня 04, 2010

Європейське відділення компанії Toyota Motor запустило на телебаченні, в друкарських виданнях і ОНЛАЙН-ЗМІ рекламну кампанію вартістю 20 мільйонів євро, яка, за задумом її авторів, повинна повернути довіру клієнтів після декількох відгуків, що торкнулися близько дев'яти мільйонів автомобілів. Про це повідомляє Automotive News.

У рекламі беруть участь працівники 'Тойоти", які розповідають про надійність і безпеку автомобілів марки, а також про дотримання усіх процедур контролю якості під час випуску. 'Якщо я помічаю яку-небудь несправність, я смикаю шнур 'андон" і увесь виробничий процес повністю зупиняється до тих пір, поки ця проблема не буде усунена", — говорить Бріді Такер — співробітниця підприємства Toyota у Великобританії, де збирають моделі Auris і Avensis. Слоган рекламної кампанії : 'Твоя Toyota — моя Toyota".

Перші ролики у рамках цієї кампанії вже запущені в Німеччині і Великобританії. У травні вони будуть показані на телеканалах BBC World і CNN, а в друкарській пресі з'являться аналогічні рекламні блоки. До червня цю кампанію планується запустити у Франції, Італії і Іспанії, які входять до числа головних європейських ринків для 'Тойоты".

У першому кварталі поточного року продажу Toyota в Європі впали на 7,1 відсотка (у січні продажі збільшилися, проте в лютому було куплено на 20 відсотків менше машин, а в березні — на 13,6 відсотка). Всього за перші три місяці було куплено 116 тисяч 765 'Тойот". У японській компанії сподіваються, що за допомогою рекламної кампанії відновить довіру клієнтів, а її продажі за підсумками 2010 року скоротяться лише на 9,9 відсотка — до 765 тисяч машин, що на 84 тисячі менше, ніж в Toyota планували реалізувати раніше. За минулий рік європейці купили 877 тисяч 543 'Тойоти".

Сервісні кампанії були викликані виявленими несправностями з педаллю газу, а також дефектним програмним забезпеченням, що відповідає за роботу антиблокувальної системи і системи стабілізації.

Lenta.ru