Mail: info@umvs.rv.uaTwitter обіцяє масову рекламну платформу до червертого кварталу 2010 року

10:35, травня 20, 2010

Сервіс мікроблогу Twitter до кінця цього року планує повністю запустити власну рекламну платформу і притягнути туди як мінімум декілька сотень рекламодавців,  повідомив в інтерв'ю агентство Reuters операційний директор Twitter Рік Костоло.

За його словами, запуск рекламної платформи — це лише один з кроків, які Twitter планує зробити, на шляху перетворення популярної мережі в прибутковий бізнес. 'За станом на вересень минулого року наша компанія оцінювалася в більш ніж мільярд доларів, тому нам необхідно жити у світі, де генеруються сотні мільйонів доларів виручки", — сказав він. 'Ми націлені на великі, дуже великі цифри".

Костоло говорить, що у результаті його компанія стане фінансово прибутковим підприємством, хоча від конкретних часових рамок відносно отримання прибутку, він доки утримався.

Одним з перших комерційних кроків Twitter стане запуск комерційних бізнес-акаунтів, які дозволять оснащувати блоги різноманітними незвичайними можливостями і збирати дуже детальну статистику. Запуск платформи з бізнес-акаунтами очікується в липні або серпні цього року.

'"Ми не прибічники чіткого плану, в якому буде прописано, коли компанія отримає сто мільйонів доларів, а коли — 10 мільярдів", — говорить він. Костоло відмітив, що зараз у Twitter  вже є декілька десятків рекламодавців, притягнених у рамках програми Promoted Tweets. 'Ми почнемо розгортати нові сервиcи в третьому кварталі і вистрілимо в четвертому", — говорить він.

cybersecurity.ru