Mail: info@umvs.rv.uaУкраїнські села починають освоювати інтернет

10:12, квітня 14, 2010

На сьогодні українці є аутсайдерами серед європейців, проте, останнім часом вони значно просунулися в освоєнні інтернету. За останні декілька років розширення мережі дозволило збільшити кількість користувачів швидкісним інтернетом в Україні.

Тепер далекі від високих технологій українці, а не тільки досвідчені користувачі, не уявляють собі життя без інтернету. Віталій Ворожбита, який займає посаду директора по управлінню, а також розвитку продуктів Київстар, повідомив, що в більшій частині областей трафік з обласного центру набагато менший, ніж в області. Зав'язується безкомпромісна боротьба на ринку широкосмугового інтернету.

Михайло Комиссарук, який є головою наглядової ради компанії Укрнет, відмітив, що за минулий рік на третину збільшилася кількість регулярних інтернет-користувачів. Крім того, наполовину збільшилося число підключень до фіксованого доступу. По даним на лютий місяць, в мережі знаходилися близько 16 мільйонів українців. Тепер найшвидше зростаючим сектором української економіки вважається саме мережа.

Джерело