Mail: info@umvs.rv.uaВінок, що впав на Януковича, проданий в інтернеті за 5 тисяч доларів

09:33, травня 29, 2010

Вінок, що впав на президента України Віктора Януковича під час церемонії у Могили невідомого солдата 17 травня в Києві, проданий на інтернет-аукціоні за 42 тисячі українських гривен ($5,2 тисяч), повідомляє в четвер прес-служба української націоналістичної організації 'Братерство", яка і виставила на торги цей лот.За її даними, торги почалися з ціни 8 тис. грн. ($1 — близько 8 грн.), а найбільшу суму запропонував покупець під нікому NikolayPavl, який побажав залишитися невідомим, передає 'Інтерфакс". 'Засоби, отримані від його продажу, підуть на захист одеських політв'язнів", — заявили в організації.

Раніше заступник глави адміністрації президента України Ганни Герман назвала наміри 'Братерства" продати вінок 'мародерством" і 'вандалізмом". Тим часом, 'Братерство" не уточнює, яким чином вінок, покладений президентом до Могили невідомому солдатові, потрапив в їх розпорядження.

Нагадаємо, 17 травня в Києві Януковича трохи не збило з ніг траурним вінком, коли він разом з президентом Росії Дмитром Медведєвим покладав вінки до пам'ятника Невідомому солдатові. Почалася сильна злива з градом, вінок відірвався від стійки і полетів на президента. Президент декілька секунд боровся з вінком самостійно, потім на допомогу прийшли охоронці, які знову поставили вінок на кріплення.

Прес-служба президента просила ЗМІ не публікувати ці кадри. Пізніше в інтернеті з'явився і відеозапис інциденту.

До речі, на ній помітно: охоронці Дмитра Медведєва також переполохалися і підхопили його вінок, щоб з ним подібного не сталося.

http://adindex.ru">adindex.ru

Вінок, що впав на Януковича, проданий в інтернеті за 5 тисяч доларів