Mail: info@umvs.rv.uaYahoo анонсувала сервіси по інтеграції з Facebook

12:29, червня 07, 2010

Інтернет-компанія Yahoo продовжує своє методичне перетворення з пошукової інтернет-системи в багатофункціональний медійний портал. В неділю Yahoo повідомила про програму співпраці з мережею Facebook і найближчим часом партнери представлять нові можливості по інтеграції сервісів Yahoo з соціальною мережею Facebook.

Повідомляється, що користувачі Facebook і Yahoo незабаром зможуть отримувати свої персональні дані з Facebook (коментарі, новини і відправляти повідомлення, переглядати дані про друзів і т д) прямо із сторінок порталу Yahoo.com або через інтерфейс поштовика Yahoo Mail.

Більше того, Yahoo продовжить роботу над подальшою соціалізацією свого порталу і в найближчому часі надасть на суд користувачів такі можливості, як пряму взаємодію порталу Yahoo з іншими популярними інтернет-проектами, такими як фотохостинг Flickr і іншими. На додаток до цього, Yahoo допрацює систему Yahoo Profiles. Ця розробка є псевдо-соціальною мережею, за допомогою якої користувачі можуть обмінюватися даними і спікуватись  один з одним.

У компанії говорять, що велика частина нових функцій буде представлена 'найближчими днями".

Нагадаємо, що в грудні минулого року керівництво Yahoo повідомило, що в найближчому майбутньому компанія розвиватиметься по медійному напряму. Тоді ж повідомлялося, що Yahoo планує створити рішення для інтеграції з системою Facebook Connect по усіх ключових напрямах. Подібний крок, на думку компанії, притягне більше користувачів і зробить їх постійною аудиторією Yahoo.

У березні цього року Yahoo вже випустила оновлення для свого поштового сервісу. Тоді користувачі могли використовувати єдині реквізити для використання Yahoo Mail і Facebook, а також міняти свій статус в Facebook з Yahoo Mail.

cybersecurity.ru