Mail: info@umvs.rv.uaЯк збільшити прибуток від AdSense ?

09:45, червня 11, 2010

Після того, як мій дохід з Google Adsense значно виріс, я став звертати увагу на цю систему як на серйозну надбавку до своєї мережевої зарплати. Природно, відразу виникає питання: як збільшити прибуток з Google Adsense? У цій статті я розгляну основні методи і прийоми, у тому числі і заборонені, які використовують зарубіжні і вітчизняні вебмастера для збільшення свого доходу від контекстної реклами Adsense.

Білі методи

Це набір методів, які не суперечать Загальним положенням і умовам.

Відвідуваність сайту

Абсолютно логічно, що, за інших рівних умов, дохід від кликов на маловідвідуваному ресурсі буде куди менше, ніж на сайті з більшою відвідуваністю. Звідси рекомендація: розкручуйте сайт, але так, щоб приходили цільові користувачі. Для цього найкраще підійдуть соціальні закладки і купівля оглядів в тематичних блогах.

Види оголошень

Існує думка, що вертикальні оголошення (так звані вежі) збирають значно більше кліків, ніж горизонтальні. Цьому є просте пояснення: сайт є видимим зверху вниз, і горизонтальні оголошення легко ідентифікуються користувачем як реклама і пропускаються.

Мова сайту

Учіть англійський і робіть сайти на цій мові. Порівняйте ціни за кліки для рунета і для буржунета.

Тематика

Так, недостатньо просто зробити сайт на англійському і заспокоїтися на цьому, необхідно підібрати вигідну тематику, в чому і допоможе вам попереднє посилання.

Розташування оголошень

Сам Google радить розташовувати свої оголошення ось так, чим червоніше область, тим кликабельнее і привабливіше реклама:

Багато хто радить розташовувати рекламу там, де зосереджена найбільша увага користувача : усередині тексту, на початку і у кінці статті, навколо посилань для скачування. У будь-якому випадку, це вирішувати вебмайстру.

Експерименти

Не бійтеся переставляти місцями рекламні блоки, так ви знайдете найвигідніше розташування, і зможете отримати максимальний прибуток від Google Adsense.

Чорні методи

Поганий контент на сторінці

На думку деяких вебмайстерів, для того, щоб збільшити ефективність реклами від Google Adsense, треба писати нецікаві статті на сайт і взагалі наповнювати його нісенітницею. Сенс насправді простий до банальності: користувач потрапить на таку сторінку, побачить, що прийшов не туди, а тут якраз банер з потрібним посиланням. Думка, звичайно, цікава, шкода, що вона суперечить правилам розміщення рекламних оголошень, а саме: не можна розміщувати рекламу Adsense на сторінках, створених спеціально для цього.

Дорогі ключевики

Як ви вже встигли помітити, реклама в Google — заняття прибуткове, іноді дуже прибуткове. Є дані, що місячна зарплата окремих західних вебмайстерів доходить до $14000. А що заважає нам? Наповнюємо сторінку 'дорогими" ключевиками, Google видає не менш дорогу рекламу і усе, гроші у нас в кишені! Ех, якби так і було.. Гроші якраз в не у вас в кишені — це просто набір одне з чисел в базі даних, і видалити ці гроші звідти так само легко, як і додати. Довести потім щось буде дуже непросто.

Імітація меню і прохання зробити клік

Я не знаю, чи спеціально Google ввів цей вид оголошення або ні, але воно так і проситься на місце горизонтального меню багатьох сайтів. Дивитеся самі.

На скриншоті нижче показана головна сторінка сайту, причому вона єдина на цьому ресурсі. Окрім неї є тільки контакти, карта сайту і посилання додому. Головним меню є рекламне оголошення від Google Adsense.

Вихлоп від такої реалізації мені здається сумнівним, оскільки для отримання грошей за клік треба, щоб користувач натиснув на посилання в оголошенні, а потім на посилання на сторінці пошуку, тобто зробив два кліка.

Сторінка на наступному скриншоті також імітує меню.

Знину ще чого два приклади порушення правил, тут імітація меню і прохання кликнути на банер :

Гра із закачуваннями

Дуже часто вебмайстра оточують посилання на закачування файлу рекламними оголошеннями Adsense, при цьому, природно, текст цих оголошень релевантний і набагато привабливіший, ніж саме посилання. Дивіться скриншот (посилання для скачування — 'Find here").

Строго кажучи, це не пряме порушення правил, але часто в заголовку оголошення пишуть просто 'Download" або 'Викачати". В цьому випадку Google може визнати кліки нецільовими і накласти санкції.

Висновок

Ваш прибуток безпосередньо залежить також від відношення Google до вашого акаунту в цілому. Якщо один з ваших сайтів 'попався" на гарячому, це може вплинути на усі сайти, зареєстровані на одному акаунті. Звичайно, яким методом для збільшення прибутку від сайту за допомогою Google Adsense користуватиметеся — вибирати вам, але я раджу не удаватися до заборонених. Так, принаймні, спокійніше.

seonews.ru