Mail: info@umvs.rv.uaYouTube відтепер редагує відео

09:23, червня 17, 2010

Як повідомляє Google, найбільший у світі відеохостинг YouTube розширює межі свого функціоналу. Компанія представила онлайновий інструмент для базового редагування відео через інтернет. Новий інструмент дозволяє редагувати відео непрофесіоналам і тим, хто раніше цим взагалі не займався.

Очевидно, що редактор YouTube — це ні в якому разі не конкурент 'важкої артилерії" у вигляді Apple Final Cut Pro або Adobe Premiere Pro, тут немає і десятої долі звичних для профі можливостей. Але у будь-якому випадку, цей інструмент буде корисний основній масі користувачів, що працюють з YouTube.

За допомогою хмаркового редактора відео користувачі можуть робити такі нехитрі операції, як нарізка відеороликів, об'єднання декількох кліпів в єдиний ролик, проводити нескладну корекцію кольору і робити ще ряд базових трюків.

З технічної точки зору новий редактор створений на базі відеотехнологій компанії Picnik, купленою Google минулого року. Для того, щоб редагувати відео на YouTube редакторові необхідно увійти до свого профілю і вибрати власні ролики, над якими планується проводити роботу. Знизу персонального розділу можна буде побачити спеціальну піктограму редактора, натиснувши на яку можна перейти в редакційний режим. Під час редагування можна також і переглядати ролик в низькій якості.

Після редагування усі ролики необхідно зберегти. Збереження відбувається досить швидко, оскільки увесь контент зберігається і обробляється на серверах компанії.

Cybersecurity.ru