Mail: info@umvs.rv.uaApple продала 1,7 мільйона iPhone 4 за три дні

08:51, червня 29, 2010

Корпорація Apple продала 1,7 мільйона iPhone 4 за перші три дні після виходу смартфону на ринок, повідомляється в офіційному прес-релізі.

Цей показник продажів став рекордним для компанії. Для порівняння, за перші три дні після виходу попереднього покоління iPhone — 3GS — був проданий один мільйон смартфонів.

Також Apple розкрила список з 18 країн, в яких новий iPhone поступить в продаж до кінця липня. З європейських держав до списку увійшли Австрія, Бельгія, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Швейцарія, Швеція і Фінляндія. Дата початку продажів смартфону в Росії доки не повідомляється.

Смартфон iPhone 4 поступив в продаж в США, Великобританії, Франції, Німеччині і Японії 24 червня. Прийом попередніх замовлень на смартфон почався 15 червня. Повідомлялося, що за перший день було оформлено 600 тисяч передзамовлень на пристрій.

iPhone 4 був представлений на початку червня на конференції розробників WWDC. Він оснащений 3,5-дюймовим мультисенсорним екраном з роздільною здатністю 964 на 640 точок. Також він завтовшки в 9,3 міліметра, що робить його найтоншим смартфоном у світі.

lenta.ru