Mail: info@umvs.rv.uaДепутати вирішили обмежити рекламу з вмістом еротики

15:18, червня 22, 2010

П'ять депутатів Верховної Ради запропонували заборонити зовнішню рекламу, що містить тексти або зображення сексуального характеру, повідомляють 'Українські новини". До зовнішньої реклами законопроект відносить відкриті вітрини і вуличні щити.

Ініціаторами виступили по двох народних обранців від НУ-НС і БЮТ і один від Партії регіонів. Депутати пропонують прописати в законі обов'язковість поширення друкарської еротичної продукції поштою тільки в непрозорій герметичній упаковці. Крім того, закон передбачає заборону на залучення до продажу преси сексуального характеру неповнолітніх.

Нарешті, депутати хочуть повністю заборонити використання в рекламі образів неповнолітніх в будь-якій еротичній продукції або проведенні заходів еротичного характеру.

У січні Верховна Рада посилила відповідальність за ввезення на Україну порнографічних предметів, товарів або зображень порнографії, що містять дитячу порнографію. За півроку до цього за зберігання порнопродукції з метою збуту або поширення була встановлена кримінальна відповідальність.

Lenta.ru