Mail: info@umvs.rv.uaФранцузький банк Credit Agricole зняв рекламу за участю збірної після скандалу на ЧC

13:26, червня 23, 2010

До проблем Франції на нинішньому Чемпіонаті Світу по футболу, де її переслідують невдачі на полі, сварки і скандали у зв'язку із страйком збірним, додалася ще одна. Банк Credit Agricole припинив рекламну кампанію, приурочену до Чемпіонату. В понеділок французький банк заявив, що 'у світлі неоднозначної ситуації, що склалася навколо французької збірної", достроково припиняє рекламну кампанію, яка повинна була тривати до 25 червня. Спонсори команди також виразили своє обурення з приводу відмови гравців брати участь в тренуваннях. Як повідомив FT обізнане джерело, спонсори, що скликали телефонну конференцію, оцінюють ситуацію 'неприйнятною".

Франція вийшла із змагань: в п'ятницю їх збірна зазнала поразки з рахунком 2:0 в грі з Мексикою, що посилило напруженість у відносинах між тренером і гравцями, зробивши її надбанням громадськості. А напередодні програла збірній ЮАР з рахунком 2:1.

Криза у французькому футболі, і поведінка збірної країни на Чемпіонаті Світу в ЮАР, викликали шквал критики з боку політиків і громадських діячів Франції. Міністр фінансів Кристін Лагард сказала, що була 'шокована" поведінкою гравців. Крім того, пише FT, цей скандал підкреслив, наскільки крихкими іноді бувають стосунки між футбольною командою, тренерами і спонсорами.

Менеджери збірної прийняли рішення відправити додому нападаючого Николя Анелька за образу тренера Раймона Доменека під час гри з Мексикою. Це привело до того, що уся збірна в неділю відмовилася вийти на тренування на знак протесту.  Цей демарш збірної привів до того, що спонсори спільно звернулися до Французької Федерації Футболу з вимогою прийняти термінові заходи. Вони вважають, що поведінка збірної в ЮАР не витримує критики, а ФФФ не виконує своїх функцій і проігнорувала численні симптоми наростаючої напруги між командою і тренером.

Вартість спонсорства і телевізійних показів матчів на французькому ТБ — 70 млн євро ($86,3млн), Серед спонсорів команди Carrefour, GDF Suez, Credit Agricole, SFR, і Adidas.

rb.ru