Mail: info@umvs.rv.uaGoogle кидає виклик Apple

12:23, червня 25, 2010

Конкуренція між Apple і Google на ринку смартфонів загострюється з виходом нових моделей від цих постачальників. З 24 червня в США, Великобританії, Німеччині, Франції і Японії можна купити iPhone 4, а до кінця вересня цей смартфон стане доступний в 88 країнах. В середу Google і її партнери Motorola і Verizon Wireless представили нову лінійку телефонів Droid на платформі Android.

Первинна версія Droid склала помітну конкуренцію iPhone — багато в чому завдяки агресивній маркетинговій кампанії оператора Verizon. Нова модель відрізняється вдосконаленою клавіатурою і потужнішим процесором.

У свою чергу, Motorola розвиває партнерство в області Android з тайваньською компанією HTC, великим виробником стільникових телефонів. Motorola планує випустити смартфон Droid X, що багато в чому нагадує популярну модель HTC Evo. Три роки тому Motorola займала 2−е місце в списку провідних виробників стільникових телефонів, але зараз, за даними дослідників з iSuppli, конкуренти відтіснили її на 8−е. У I кварталі постачання телефонів Motorola скоротилися в порівнянні з торішніми на 42% до рівня 8,5 млн. Проте фокусування на смартфонах з Android, як вважають аналітики, дозволить Motorola поставити цього року близько 13 млн таких пристроїв.

Verizon розраховує завдяки партнерству з Motorola і HTC посилити свої позиції в протистоянні з AT&T. Нині AT&T має в США ексклюзивну угоду з Apple по просуванню iPhone. У перший день після початку прийому попередніх замовлень на iPhone 4 було отримано більше 600 000 заявок, в результаті система обробки замовлень дала збій.

Платформа Android для мобільних пристроїв була спочатку розроблена однойменною фірмою і в 2005 р. придбана корпорацією Google. Зараз просувається альянсом Open Handset Alliance, в якому бере участь Google. На початку 2010 р. Google випустила власний смартфон на базі Android — Nexus One, доступний у ряді країн в мережах декількох операторів, включаючи AT&T і T — Mobile.

Автор: Олександр Силонов

Ведомости


Смотрите информацию dizain-studio.com.ua здесь. . Україна потужна аграрна країна.