Mail: info@umvs.rv.uaGoogle створить власну соціальну мережу

12:35, червня 28, 2010

Корпорація Google найближчим часом представить власну соціальну мережу під назвою Google Me. Про це пише у своєму мікроблозі в Twitter засновник соціального ресурсу Digg Кевин Роуз (Kevin Rose).

Роуз посилається на 'дуже достовірне джерело" і повідомляє, що Google Me може стати конкурентом Facebook. Автор блогу газети The San Francisco Weekly Алексия Цоцис (Alexia Tsotsis) відмічає, що подібний метод поширення інформації про новий продукт Google є незвичайним, адже Роуз не є співробітником корпорації.

Відмітимо, що у Google вже є соціальна мережа під назвою Orkut. Вона була запущена в 2004 році і до цього часу має більш ніж 100 мільйонів зареєстрованих користувачів. Вона користується великою популярністю в Бразилії і Індії, де зареєстровано більше 70 відсотків аудиторії Orkut.

У лютому 2010 року Google представив соціальний сервіс Buzz, який передбачає можливість ділитися інформацією з іншими користувачами через поштовий сервіс Google Mail. Доступ до сервісу автоматично дістали усі користувачі пошти Google, що привело до великої кількості скарг від людей, які не бажали працювати з Buzz. В результаті Google відключив автоматичний доступ до Buzz.

Раніше повідомлялося, що найбільша у світі соцмережа Facebook планує випустити соціальну пошукову систему. Він видаватиме в результатах пошуку сторінки, цікаві друзям користувача.

lenta.ru