Mail: info@umvs.rv.uaGoogle заплатить за дані про авіарейси 700 мільйонів доларів

12:14, липня 02, 2010

Корпорація Google домовилася про купівлю компанії ITA Software, інформацію, що займається наданням, про авіарейси. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

За допомогою технологій ITA Google зможе показувати користувачам інформацію про час прильоту і відльоту, наявність місць на рейс і їх вартості. Крім того, в Google обіцяють надати користувачам можливість порівняння рейсів.

Представники Google підкреслюють, що не збираються торгувати авіаквитками. Користувач, що знайшов потрібну інформацію, зможе купити квиток на сайті перевізника або турагентства.

Метапошук за даними авіарейсів вже надає один з головних конкурентів Google, пошукова система Microsoft Bing. ITA Software є не пошуковою системою, а одним з видатних постачальників відповідної інформації. Поки невідомо, чи будуть перервані стосунки ITA з Microsoft після оформлення угоди з Google.

Сума угоди, схваленої обома сторонами, складе 700 мільйонів доларів. Скільки часу займе додаткове узгодження угоди з держорганами, невідомо.

Це одна з найбільших угод Google за останніх 12 місяців. До цього Google у кінці 2009 року анонсував угоду по купівлі оператора мобільної реклами AdMob за 750 мільйонів доларів.

lenta.ru