Mail: info@umvs.rv.uaКористувачі Twitter пишуть 1000 повідомлень в секунду

08:17, липня 06, 2010

Соціальна мережа Twitter поставила відразу два нові рекорди: в червні цього року любителі мікроблогів стали писати більше 1000 нових повідомлень в секунду, а загальне число постів в місяць уперше перевищило 2 млрд.

Незважаючи на численні технічні проблеми, соціальна мережа Twitter продовжує нестримно набирати популярність. Творці мікроблогів днями відзвітували про рекордну статистику свого сервісу.

За словами Діка Костоло (Dick Costolo), головного операційного директора Twitter, в червні цього року місячна продуктивність блогерів уперше за історію соціальної мережі перевищила відмітку 2 млрд, склавши 2,3 млрд твітів (у травні цей показник складав 1,96 млрд). Рекордного значення досягла і щосекундна активність блогерів : тепер в середньому вони стали писати більше 1000 свіжих постів в секунду.

Втім, помітний сплеск числа повідомлень може бути пов'язаний з чемпіонатом світу по футболу — подією, своїми думками про яке поспішають поділитися усі, кому небайдужий цей вид спорту. За словами представника Twitter Шона Гаретта (Sean Garrett), під час проведення матчів Японія-Камерун, БРАЗИЛІЯ-КНДР, МЕКСИКА-ПАР і Японія-Данія в Twitter з'являлися майже 3 тис. повідомлень в секунду. Свого піку цей показник досягав під час вирішальних голів або до підведення підсумків гри.

Також Костоло додав, що щодня в Twitter реєструється близько 135 тис. нових акаунтів. Правда, топ-менеджер не уточнив, яка частина з них створюється простими користувачам, а яка — компаніями, зацікавленими в рекламі.

По даним за початок червня, загальну кількість коротких повідомлень на просторах сервісу Twitter складає більше 15 млрд, з яких майже 5 млрд з'явилися всього за три місяці, — в період з березня по травень цього року.

infox.ru