Mail: info@umvs.rv.ua“Однокласники” почади приймати до оплати пластикові картки

16:20, липня 08, 2010

Користувачі соціальної мережі 'Однокласники" дістали можливість розплачуватися на сайті за допомогою пластикових карт, повідомляє прес-служба компанії.

За допомогою пластикових карт Visa і Master Card, користувачі можуть оплачувати додаткові послуги: 'приховати сторінку", включити функцію 'невидимка" (приховує присутність користувача на сайті), купити віртуальні подарунки і сплатити додаткові можливості в іграх.

Основна перевага оплати банківськими картами — дешевизна: кожен платіж на 30% дешевший, ніж при оплаті за допомогою SMS. Наприклад, функція 'невидимка" обійдеться користувачеві в 135 рублів при оплаті з рахунку мобільного телефону і в 99 рублів — при оплаті картою. Так відбувається тому, що комісія оператора зв'язку в рази вище за комісію банку.

Зараз користувачі 'Однокласників" щодня оплачують близько двох тисяч віртуальних купівель пластиковими картами. Майже половина цих купівель пов'язана з розміщеними на сайті іграми.

Досі користувачі могли розплачуватися з 'Однокласниками" тільки за допомогою електронних грошей і платежів через термінали Qiwi.

РИА Новости