Mail: info@umvs.rv.uaПавло Дуров захотів стати власником ЖЖ

11:28, липня 28, 2010

Засновник соціальної мережі 'В Контакті" повідомив, що готовий купити у 'СУП" блог-платформу LiveJournal і провести її модернізацію.

Генеральний директор соцмережі 'В Контакті" Павло Дуров запропонував компанії 'СУП" продати йому блог-платформу LiveJournal. Про своє бажання стати власником сервісу Дуров повідомив в коментарі до статті 'Брэд Фіцпатрік розчарований управлінням ЖЖ" на Roem.ru.

Купівля LiveJournal, пише Дуров 'може бути цілком серйозною пропозицією, яка допомогла б SUP повернути гроші і відродити легендарний ресурс".

Засновник 'В Контакті" запропонував свій план порятунку блог-платформи, яка, за його словами, зараз 'в процесі стагнації". Програма модернізації ЖЖ, на думку Дурова, повинна включати відмову від реклами, збільшення швидкості роботи сервісу і оновлення інтерфейсу.

У статті, коментар до якої залишив Дуров, повідомлялося, що засновник LiveJournal, американський програміст Бред Фіцпатрік (Brad Fitzpatrick) виразив незадоволення поточною політикою управління сервісом — зокрема, блокуванням OpenID у перейменованих акаунтів.

ruformator.ru