Mail: info@umvs.rv.uaPorsche — найнадійніші автомобілі

10:47, червня 21, 2010

Упродовж останнього десятиліття титул 'найнадійніших" автомобілів розігрують між собою Lexus і Porsche. Марка Lexus очолювала рейтинг в 2001 − 2005 рр., потім поступилася Porsche, минулого року повернулася на перше місце, в нинішньому зайняла лише четверте. Варто відмітити, що розрив між марками, що займають перші місця в рейтингу, не дуже великий. Показник Porsche — 83 дефекти на 100 машин (у торішньому рейтингу — 90), Acura, що зайняла другу позицію  — 86 на 100 машин (помітне поліпшення в порівнянні з торішніми 111 і 14−ю позицією рейтингу), Mercedes — Benzо зайняв третє місце  — 87 (рік тому — 101), у Lexus — 88 (90).

Рейтинг якості нових автомобілів складається по опитуваннях споживачів, що володіють новим автомобілем не більше 90 днів, вони відмічають як механічні проблеми у своїх машин, так і дефекти, пов'язані з якістю обробки і роботи сервісних систем.

Середній показник якості по ринку трохи погіршав в порівнянні з минулим роком — 109 дефектів на 100 автомобілів (проти 108). Середній показник американських брендів — 108, імпортних — 109. Організатори рейтингу відмічають, що автомобілі американських брендів в цілому уперше за всю історію складання рейтингу (24 року) показали кращі результати, чим імпортні.

Окрім згаданих вище брендів показники вище середнього по ринку у Ford, Honda, Hyundai, Lincoln, Infiniti. Показник Volvo (10−е місце) дорівнює середньому по ринку. Рік тому Chevrolet і Suzuki, які ділили 10−у позицію рейтингу результат був кращий — по 103 дефекти на 100 автомобілів.

Краще всього попрацювали над якістю виробники Mini, торішнього аутсайдера. Число дефектів за рік зменшилося з 165 до 133, в результаті Mini зайняв четверту позицію знизу. Новий аутсайдер — Land Rover (170 неполадок на 100 авто).

Автомобілі під брендом Toyota, що ділили минулого року 6−е місце з Mercedes, — Benz (101 неполадка на 100 автомобілів), цього разу виявилися на 21−й строчці (117). При цьому в шести категоріях продукція концерну Toyota визнана кращою: Toyota FJ Cruiser (компактний позашляховик), Toyota Sienna (мінівен), Scion xB (компактний мінівен), Lexus GS (преміум середній клас), Lexus LS 460 (преміум представницький клас) і Lexus GX 460 (середній позашляховик люкс).

Традиційно більше число дефектів відзначається в моделях, що тільки вийшли на ринок, але в нинішньому рейтингу декілька нових моделей або моделей, що пройшли серйозний рестайлінг, стали лідерами у своїх категоріях — Honda Accord Crosstour (середній позашляховик), Ford Taurus (повнорозмірний седан), Lexus LS 460 (представницький клас), Ford Mustang (середній спорткар, минулого року також був лідером).

Популярні в Росії Hyundai Accent і Ford Focus визнані найякіснішими серед малолітражок і в компакт-класі відповідно.

У опублікованому в березні рейтингу надійності трирічних автомобілів J. D. Power and Assosiates перше місце також зайняв бренд Porsche (110 дефектів на 100 автомобілів). На другому місці — Lincoln (114), третє ділять Buick і Lexus (по 115). Середній показник по індустрії для трилітків помітно відрізняється від рівня лідерів — 155 дефектів на 100 автомобілів, що помітно краще за показник минулого року (167 дефектів на 100 авто). Аутсайдером і в цьому рейтингу виявився Land Rover (255 дефектів). По числу перших місць в окремих категоріях лідирує продукція Toyota Motor Company — Prius (компакт-клас), Sequoia (повнорозмірний позашляховик), Tundra (повнорозмірний пікап), Highlander (середній позашляховик) і Lexus GX 470 (середній позашляховик люкс).

Ведомости, adindex