Mail: info@umvs.rv.uaSamsung роздає смартфони власникам дефектних iPhone 4

08:43, липня 27, 2010

У Великобританії власникам iPhone 4, що має проблеми з якістю зв'язку, корпорація Samsung почала безкоштовно роздавати власні смартфони під управлінням Google Android.

Протистояння Apple з іншими виробниками смартфонів, почате кілька днів тому,набуває нових форм. Корпорація Samsung, що раніше показала себе найбільш спокійним учасником 'антенного" конфлікту, завдала несподіваного удару по своєму конкурентові.

До старту продажів свого нового флагманського 'гуглофона" у Великобританії Samsung влаштувала незвичайну PR -акцію: володарям iPhone 4, що скаржиться в Twitter на свої смартфони, пообіцяли абсолютно безкоштовно видати новий 'гуглофон" від південнокорейського виробника — щоб користувачі змогли 'відчути різницю". Єдине, що було необхідно зробити власникам гаджетів Apple для отримання подарунка, — повідомити Samsung про свій тарифний план.

'За останній час ми помітили велике число споживачів, невдоволених продукцією наших конкурентів, — заявили представники Samsung телекомпанії CNN. — Ми вирішили зв'язатися з цими людьми і замінити їх пристрої на нашу новинку. Ми упевнені, що, випробувавши наші моделі в справі, споживачі зрозуміють, наскільки вони хороші".

Втім, PR -відділ Samsung на цьому не заспокоївся: в британській пресі з'явилася пародійна реклама флагманського смартфону корпорації, де зображений індикатор рівня сигналу, що показує відразу усі поділки. Мабуть, в Samsung порахували, що користувачі iPhone 4, що занадто рідко спостерігають подібну картину, зайвий раз подумають про зміну свого апарату.

Нагадаємо, проблему з антеною в iPhone 4 корпорація Apple пояснювала невірним алгоритмом роботи саме цього індикатора — представники корпорації стверджували, що смартфони показували надто багато поділок, тим самим вводячи користувачів в оману відносно реальної якості сигналу.

Infox.ru