Mail: info@umvs.rv.uaСоціальна мережа “ВКонтакте” запустила геолокационный сервіс

15:38, серпня 04, 2010

Соціальна мережа 'ВКонтакте" представила геолокаційний сервіс 'Місця", повідомив в офіційному блозі мережі її засновник Павло Дуров.

З допомогою сервісу користувачі зможуть вказати своє місце розташування і дізнатися, де знаходяться їх друзі. Скористатися новим сервісом зможуть власники iPhone і смартфонів на базі мобільної ОС Android.

При відвідуванні із смартфону розділу 'Місця" мобільної версії 'ВКонтакте" координати користувача визначатимуться автоматично. Після цього йому на вибір буде запропонований список популярних місць, таких як ресторани, кінотеатри або вокзали, які знаходяться поблизу.

Користувач зможе 'відзначитися" в цих місцях, здійснивши так звану віртуальну реєстрацію. Також користувачі дістануть доступ до карти міста, на якій буде вказано місце розташування інших користувачів 'ВКонтакте", що знаходяться поблизу.

Як уточнюється в прес-релізі, що поступив в редакцію 'Стрічки.ру", зараз в базі даних соцсети знаходиться інформація про більш ніж 13 тисячах місць в 70 містах Росії і України. Планується, що цей список постійно розширюватиметься.

Подібні сервіси широко поширені по всьому світу. Найбільш популярними є ресурси foursquare і Gowalla. У липні американський foursquare відзвітував про стомільйонну віртуальну реєстрацію.

lenta.ru