Mail: info@umvs.rv.uaУ Film Craft Каннського фестивалю перемогло відео Philips з роботом на Червоній площі

09:01, червня 28, 2010

П'ятихвилинне онлайнове відео 'The Gift" ('Подарунок") — це частина кампанії 'Parallel Lines" ('Паралельні лінії"), запущеної для Philips в квітні цього року. Агентство DDB London звернулося в продакшен Рідлі Скотта із завданням зняти серію короткометражок, кожен з яких був був заснований на шести діалогових лініях. З 45 сценаріїв було вибрано п'ять, по яких різні режисери, зняли ролики. Ролики були розміщені на сайті Philips для демонстрації особливостей перегляду фільмів на телевізорах з технологією Ambilight, а також на видеохостингах в мережі.

'Подарунок" є футуристичною, переповненою візуальними ефектами історією, що чіпляє з перших кадрів і не відпускає до останніх.

Глава жюрі Film Craft, Джон Кэймен (Jon Kamen), президент і співзасновник продакшена @radical.media, сказав, що у жюрі 'повністю зірвало  дах від переваги цієї роботи в усіх категоріях". Окрім Гран-прі, 'Подарунок" отримав золото в категорії 'Візуальні ефекти".

уге Гран-прі Philips за два роки. Минулого року Гран-прі в Film Lions отримав ролик 'Carousel" Tribal DDB Amsterdam. Голова департаменту інтегрованого маркетингу Philips Gary Raucher на пресс-конфереции пояснив, чому Philips у своїх комунікаціях з аудиторією вважає за краще більше розважати, ніж роз'яснювати і доносити повідомлення про особливості продукту : 'Ми повинні надавати релевантний і креативний контент людям, які вважали за краще провести час з нашим брендом. Креативність і ефективність — не взаємовиключні поняття".

У новій номінації Каннських Львів 10 категорій: продакшен-дизайн, режисура, копірайтинг, кінематографічність, монтаж, використання музики, дизайн звуку, візуальні ефекти, комп'ютерна графіка і анімація.

У жюрі, окрім Джона Кэймена, увійшли також такі значущі персоналії в області продакшена як Joao Daniel Tikhomiroff з Mixer, Ringan Ledwidge з Rattling Stick, Daniel Bergmann з Stink і інші.

Було роздано 42 Льви: одне Гран-прі, 11 золотих, 21 срібний і 9 бронзових нагород.

AdMe