Mail: info@umvs.rv.uaУ Каліфорнії реклама буде на номерах машин

09:06, червня 22, 2010

Влада американського штату Каліфорнія мають намір дозволити розміщення реклами на номерних знаках автомобілів, повідомляє ВВС. На їхню думку, це нововведення дозволить збільшити прибутки, що поступають до місцевого бюджету.

У разі ухвалення такого закону, водії зможуть розміщувати на номері своєї машини рекламний текст якої-небудь компанії або продукту.

Одна з компаній в Сан-Франциско вже розробляє електронні номери, реклама на яких мінятиметься, коли автомобіль зупиняється.

Влада Каліфорнії славиться своїми альтернативними способами поліпшення економічної ситуації в штаті. Минулого року член Демократичної асамблеї штату Каліфорнія Том Амміано запропонував закон про тотальну легалізацію торгівлі марихуаною.

Амміано наполягав, що це один з єдиних шляхів порятунку штату від економічних лих. Якщо торгівлю марихуаною легалізували, то влада Каліфорнії зможе оподатковувати прибутки від її продажу. За попередніми підрахунками, це даватиме державній казні близько $1,3 млрд. А боротьба з поширенням марихуани означає, навпаки, величезні витрати для штату.

'Штат Каліфорнія знаходиться в дуже плачевній економічній ситуації. У нас найвищий рівень безробіття, тому потрібно якось вирішувати цю проблему", — говорив тоді Амміано.

Infox.ru