Mail: info@umvs.rv.uaУ Києві на рекламі безробіття “заробили” 30 млн грн

09:50, червня 24, 2010

Зловживаючи службовим станом, упродовж 2006 — 2009 років зловмисники оволоділи 30 мільйонами гривен.

Як повідомляє прес-служба київського управління СБУ, у рамках реалізації бюджетної програми на випадок безробіття чиновники отримали державні кошти від Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування. Виділені 35 631 765 гривен центр зайнятості повинен був витратити на інформаційні і консультативні послуги.

Щоб присвоїти гроші, держустанови, що служать, уклали договори з комерційними структурами Києва, які надавали послуги з фотографування і розміщення соціальної реклами на радіостанціях, в друкованих ЗМІ і на телебаченні, в кінотеатрах, рухливому складі транспорту столиці і так далі. На підставі актів виконаних робіт з 2006 по 2009 рік з бюджету центру зайнятості чиновники списали на рахунки комерційних структур більше 30 мільйонів гривен. Хоча, згідно з чинним законодавством, соціальна реклама поширюється безкоштовно.

Проведена Службою безпеки України перевірка з'ясувала, що інформаційно-рекламні послуги, повинні були надати комерційні структури, не виконані. Крім того, засоби масової інформації представляли рекламний матеріал в менших об'ємах, чим вказано в звітній документації, а деякі ЗМІ взагалі не розміщували соціальної реклами Київського міського центру зайнятості.

Слідчими Управління СБУ в м. Києві порушена кримінальна справа по ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим станом у особливо великих розмірах) Карного кодексу України. Ведеться слідство.

obkom.net.ua