Mail: info@umvs.rv.uaВийшла перша бета-версія браузеру Firefox 4

14:57, липня 07, 2010

Організація Mozilla Foundation випустила першу бета-версію браузеру Firefox 4. В цілому до браузеру було внесено декілька десятків змін, повідомляється в блозі Mozilla.

Зокрема, в новій версії Firefox меню замінили на єдину функціональну кнопку. Під кнопкою 'Firefox" розташовуватимуться найбільш часто затребувані опції меню. Нині вона доступна тільки у версіях браузеру для ОС Windows 7 і Vista.

У новій версії Firefox з'явиться новий менеджер додатків, підтримка формату WebM і відтворення відеороликів стандарту високої чіткості за допомогою HTML5. У Firefox 4 також буде реалізований механізм захисту від нестабільної роботи плагінів, представлений у кінці червня у версії 3.6.4. Завдяки цьому механізму у користувачів з'явилася можливість перезавантажити вкладку в браузері і відновити роботу.

Повідомляється, що оновлення бета-версії виходитимуть раз в 2-3 тижні. Раніше повідомлялося, що Firefox 4 може бути представлений в жовтні-листопаді 2010 року. Перед цим Mozilla повинна випустити версію Firefox 3.7

Firefox є одним з найпопулярніших браузерів у світі. Він поступається по частці ринку тільки браузеру Internet Explorer. У світі браузером Firefox користуються більше 400 мільйонів чоловік.

lenta.ru