Mail: info@umvs.rv.ua“Вконтакте” стає ближче до Facebook

16:49, серпня 02, 2010

Соціальна мережа 'Вконтакте" отримала нову систему оновлення статусів, що дозволяє користувачам не лише дізнаватися про настрої або заняття своїх друзів, але і залишати коментарі до них.

'Вконтакте" продовжує обростати новим функціоналом, дозволяючим користувачам по-новому спілкуватися один з одним, — Павло Дуров, засновник, найбільшій в СНД соціальній мережі, повідомив про значну модернізацію існуючої системи оновлення статусів.

'Ми хочемо, щоб ви могли швидко ділитися новинами з друзями ВКонтакте. Статуси 2.0 — необхідний крок на цьому шляху", — пише автор одного з самих відвідуваних ресурсів в рунеті.

Тепер любителі 'Вконтакте" зможуть не лише читати новини про своїх друзів, але і коментувати їх, при цьому кожна відповідь або відгук зберігатиметься у користувачів на 'стіні" — спеціальній секції на сторінці їх облікового запису. Для тих, хто хоче обмежити можливість коментування, творці популярної соціальної мережі заздалегідь передбачили відповідний пункт в налаштуваннях приватності. Крім того, тепер при оновленні старі статуси не віддаляються, а потрапляють в окрему історію повідомлень, доступну в профілі користувача.

Зміни торкнулися і системи відгуків на 'стіні": тепер кожне повідомлення можна адресувати конкретному користувачеві, що, за задумом авторів, помітно полегшить обговорення важливих тим на персональних сторінках.

Таким чином, сьогодні система редагування статусів 'Вконтакте" стала ще більше нагадувати таку у популярної у світі соціальної мережі Facebook, чиї користувачі вже давно мають можливість стежити за оновленнями своїх друзів, а також залишати коментарі під ними.

infox.ru