Mail: info@umvs.rv.uaVolvo: заблукай в “Сутінках”

10:40, липня 02, 2010

Volvo просуває в США свій автомобіль XC60 сайтом-грою в жанрі видео-квеста. Вихід його приурочений до прем'єри фільму 'Сутінки: Затьмарення", світовий реліз якого відбувся 30 червня. Гра називається 'Lost inForks" (тут гра слів : Forks — це і назва міста, де розвиваються події 'саги", і розвилка по-англійськи). На сайті необхідно дістатися до будинку Кулена, пройшовши якомога менше розвилок, тобто, найкоротшим шляхом. Призом служить рекламований автомобіль.


Ігровий процес полягає у виборі дороги. Кожен з екранів гри є дорожньою розвилкою, де гравець може 'поїхати" направо або наліво, після чого отримає картинку наступної розвилки.

Попутно можна розглянути оголошення, що мають відношення до подій кіноциклу. У цих випадках курсор набирає вигляду лупи.

Діставшись до шуканого будинку, треба кликнути мишею на вікні і 'підглянути" сцену розмови героїв. У першому турі конкурсу будуть відібрані ті, хто знайшов найкоротший шлях до будинку, в другому треба буде відповісти на три питання, що стосуються сцени, що програється усередині будинку.

Відео на YouTube.

http://mediarevolution.ru/" target="_blank">mediarevolution.ru